ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Atletické dráhy

Novinky

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

Celý článek

2019 Žďár nad Sázavou

2019 Žďár nad Sázavou - rekonstrukce sportovního areálu ZŠ Švermova 4

Celý článek

2018 Kylešovice - U Hřiště

rekonstrukce hřišť 

Zpět

Atletické dráhy

Atletické dráhy

Nabízíme výstavbu a revitalizaci atletických drah. Neustálá výstavba nových atletických oválů je způsobena jejich masovým využitím. Nejčastěji se využívají na školní sportoviště a na sportovní či atletické areály.

Sportovní povrchy Porplastic

Pro výstavbu a rekonstrukci atletických oválů jsou využívány polyuretanové sportovní povrchy. Sportovní povrchy Porplastic jsou prověřené nezávislými instituty, sportovními svazy a organizacemi.

Sportovní povrchy Porplastic splňují národní i mezinárodní standardy, normy DIN 18035 část 6/7 a jsou držiteli certifikátů IAAF.

Vlastnosti povrchů atletických oválů

Povrch atletické dráhy je trvale elastický (šetrný ke kloubům) a snadný na údržbu. Je odolný proti povětrnostním vlivům a vodou nepropustný. Sportovní povrchy Porplatic odolávají hrotům atletických treter. Standardní barva je červená a zelená.

Systémy PU-gumový granulát se osvědčily po více než čtyři desítky let jako umělé sportovní povrchy v masovém měřítku. Jsou vhodné jak pro novou výstavbu atletických drah, tak i pro revitalizaci nebo sanaci starých zařízení.

Časoměrná zařízení

Na základě Vašeho požadavku zajistíme taktéž dodávku a montáž sportovního časoměrného zařízení Lynx. Více o časoměrných zařízení naleznete zde.

Polyuretanový povrch Porplastic SW

Polyuretanový povrch Porplastic SW Elastická vrstva polyuretanové podlahy z PUR / recyklovaného granulátu. Vrstva uzavírající póry a litá vrstva posypaná barevným granulátem EPDM. Podlaha je vhodná pro běžecké dráhy v závodním a vrcholovém sportu, vysoce kvalitní sportovní plochy, tl. 13 - 17 mm. Certifikováno pro DIN 18035/6:Typ D, certifikát IAAF. Polyuretanový povrch Porplastic SW Elastická vrstva, která se pokládá na místě speciálním finišerem o síle 10 - 13 mm. Je tvořena polyuretanovým pojivem a granulátem z recyklované pryže frakce 1 - 4 mm a vrstvou PU tmelu. Vrstva PU pojiva s EPDM granulátem frakce 1 - 4 mm. Požadavky na podklad Rovinatost podle normy +- 4 mm na 4 m. Asfaltový koberec, beton. Spádování 1 % - 2% od jedné strany dráhy (plochy) ke druhé. Aplikace Asfaltový podklad se napenetruje. Připraví se směs recyklovaného granulátu frakce 1 - 4 mm a polyuretanového pojiva. Tato směs se aplikuje před finišer, který provede instalaci podkladní pružné vrstvy. Tato vrstva se...
Více informací

Polyuretanový povrch Porplastic SB

Polyuretanový povrch Porplastic SB Strukturovaná stříkaná polyuretanová podlaha vodou propustná. Podlaha je vhodná pro výstavbu nového povrchu ale také pro revitalizaci a sanaci. Ideální využití pro běžecké dráhy, hřiště, tl. 13 mm. Certifikováno pro DIN 18035/6: Typ A, certifikát IAAF. Polyuretanový povrch Porplastic SB Elastická vrstva, která se pokládá přímo na místě speciálním finišerem o síle 10 mm. Je tvořena polyuretanovým pojivem a granulátem z recyklované pryže frakce 1 - 4 mm. Vrchní nástřik: mix PU pojiva EPDM granulátu frakce 0,5 - 1,5 mm. (3 mm) Požadavky na podklad nosná vrstva: Rovinatost podle normy +- 2 mm na 2 m. Asfaltový koberec drenážní. Spádování 0,5 % - 1 % od jedné strany hřiště ke druhé. Odvodnění povrchové vody do žlábku nebo do kanálku s mřížkou. Aplikace Asfaltový podklad se napenetruje. Po té se připraví směs recyklovaného granulátu frakce 1 - 4 mm a polyuretanového pojiva. Tato směs se aplikuje před finišer, který provede instalaci podkladní pružné vrstvy....
Více informací

Polyuretanový povrch Porplastic M olympic

Polyuretanový povrch Porplastic M olympic Masivní jednovrstvá nebo dvouvrstvá litá podlaha spojená PUR posypaný barevným granulátem EPDM. Vysoce kvalitní podlahy určeny pro běžecké dráhy, mezinárodní závody a vrcholový sport, tl. 13 – 18 mm. Certifikováno pro DIN 18035/6:Typ E, certifikát IAAF. Polyuretanový povrch Porplastic M olympic Elastická vrstva, která se pokládá na místě speciálním finišerem o síle 2 x ca. 5 mm. Je tvořena polyuretanovým barevným pojivem a granulátem z recyklované pryže frakce 1 - 4 mm a vrstvou PU tmelu. Vrstva PU pojiva s EPDM granulátem frakce 1 - 4 mm. Požadavky na podklad Rovinatost podle normy +- 4 mm na 4 m. Asfaltový koberec, beton. Spádování 1% - 2% od jedné strany dráhy (plochy) ke druhé. Aplikace Asfaltový podklad se napenetruje. Připraví se směs recyklovaného granulátu frakce 1 - 4 mm a polyuretanového pojiva. Tato směs se aplikuje před finišer, který provede instalaci podkladní pružné vrstvy ve více vrstvách (ca.5mm). Tato vrstva se tmelí spec.PU...
Více informací

Polyuretanový povrch Porplastic EP

Polyuretanový povrch Porplastic EP Jednovrstvé polyuretanové podlahy PUR/EPDM vodou propustné. Výsledný elastický povrch je určen pro víceúčelové sportoviště, ideální pro tenisové kurty a školní atletické dráhy, tl. podlahy 10 mm. Certifikován pro DIN 18035/6: Typ C. Polyuretanový povrch Porplastic EP Elastická vrstva, která se pokládá na místě speciálním finišerem o síle 10 mm. Je tvořena polyuretanovým pojivem a EPDM celobarevným granulátem (pryž odolávající všem povětrnostním vlivům). Požadavky na podklad Rovinatost podle normy +- 2 mm na 2 m. Nejlépe asfaltový koberec drenážní. Alternativně asfalt ABJ nepropustný nebo beton. (Zejména pokud se jedná o menší plochy. Spádování 0,5 - 1 % od jedné strany hřiště ke druhé. Odvodnění povrchové vody do žlábku nebo do kanálku s mřížkou. Aplikace Asfaltový nebo betonový podklad se napenetruje. Připraví (namíchá) se směs EPDM granulátu frakce 1 - 3 mm a polyuretanového pojiva. Tato směs se aplikuje před finišer, který provede instalaci...
Více informací